Привітання з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 10:50

Шановні учні, вчителі, батьки!

День знань — символ чистоти, доброти. Це початок навчального року! Це чудовий привід зібратися з думками й зануритися в бездонний океан науки. Вітаю вас з Днем знань, з днем мудрості й старанності! Нехай у Вашому житті буде можливість вчитися і знаходити знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам в цьому новому освітньому році!

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ми вдячні Вам за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов'ю та теплом з молодою генерацією. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

Зі святом! З Днем знань!

Слава Україні!