З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2022 08:00

Шановні жителі Синівської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Незалежності України!

Це  неповторне державне свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє молодого покоління.

Наша незалежність оплачена дорогою ціною – великою кількістю життів тих, хто боровся за ідею вільної України зі зброєю у руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї у таборах та в’язницях.  Незалежність і сьогодні оплачується життями наших захисників і захисниць, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором.  В умовах широкомасштабної війни росії проти України ми  знову відстоюємо власну свободу та незалежність, а також мир у Європі. Незалежність України – це маяк свободи Європи.

У цей святковий день бажаю всім нам мирного неба, сибірського здоров’я, невичерпної енергії, позитивних емоцій, Божої благодаті, впевненості у власних силах, безмежного щастя, родинного благополуччя, а найголовніше  – довгожданної Перемоги та  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання  рідної України!

З повагою сільський голова Олег ТИХОНЕНКО