БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

Дата: 05.08.2022 15:45

Фото без опису Діти – це майбутнє держави, найголовніший скарб суспільства, сенс життя кожної свідомої людини. Світ без війн, здоров'я близьких, любов найрідніших людей, щасливі очі дітей дають людині безмежне відчуття щастя. Дитині для повного і гармонійного розвитку її особистості необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Багатодітні сім’ї – той соціальний сектор, на який варто звертати увагу. Ці сім’ї є прикладом для інших. Але в більшості випадків, вони потребують матеріальної допомоги.

Синівська ОТГ отримала 5 липня 2022 року гуманітарну допомогу від Сумської християнської церкви  у  співпраці із закардонними маценатами із Варшави у вигляді продуктових наборів, дитячих підгузків, ліків, дитячого харчування, одягу.

Першочергову допомогу організація передала для багатодітних родин громади (35 сімей) в розрахунку один набір на дитину (148 дітей). Також продуктові набори цього числа були передані для дітей – сиріт, які навчаються в ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» та підопічних, які мешкають в КУСОР Синівський будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів.