СУМСЬКІ СОЦСТРАХІВЦІ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

Дата: 21.07.2022 20:12

НЕДРИГАЙЛІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ:

СУМСЬКІ СОЦСТРАХІВЦІ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

Щомісяця переказувати зібрані профспілкові внески працівників для потреб Збройних Сил України. Таке рішення одностайно  прийняли загальні збори трудового колективу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.

Так,  сумські соцстрахівці оперативно відгукнулися на звернення ГО «Українське об’єднання бойових дій та волонтерів АТО у Сумській області»  і надали 14 тисяч гривень для забезпечення бійців ЗСУ, територіальної оборони та добровольців міста Суми та області їжею, одягом, паливо-мастильними матеріалами, тощо.

Вслід за цим грошову допомогу у розмірі 27 тисяч гривень колектив управління надав названій громадській організації для виготовлення маскувальних сіток та вирішення логістичних проблем наших оборонців.

А цими днями одній з військових частин, яка розташована на території області, було передало службовий мікроавтобус, що перебував на балансі управління.

Ще з початку війни працівники управління активно включилися у надання благодійної допомоги воїнам-захисникам України від російської навали і продовжують робити цю добру справу систематично, аби наблизити перемогу над ворогом.