Гуманітарна допомога від Товариства Червоного Хреста України для окремої категорії малозахищених верств населення Синівської громади

Дата: 15.07.2022 13:32

Фото без опису 14 липня до Синівської територіальної громади у співпраці з Сумською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України надійшла гуманітарна допомога для малозахищених верств населення громади в кількості 110 продуктових наборів та 10 ящиків льодянців від кашлю «Кафол». Заплановано передати для жителів громади ще 210 таких продуктових наборів. Першочергово дану допомогу організація передала для осіб: з інвалідністю І – ІІ категорії (68 осіб), старше 80 років (217 осіб), сімей багатодітних родин (35 сімей), в розрахунку- один набір на сім’ю. Перший транш допомоги доставлений до Підставського та Колядинецького старостинських округів.

За поданнями адміністраторів з віддаленим місцем роботи в старостинських округах  продуктові набори  розділено відповідно до категорій населення по населених пунктах таким чином:

Назва старостинського округу

21

6

28

Синівська сільська рада дякує Сумську обласну організацію Товариства Червоного Хреста України за співпраці в наданні допомоги малозахищеним верствам населення громади.