Дата: 06.07.2022 14:31

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує:

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області надає інформацію про контактні номера телефонів, а також поштову та електронну адресу, на які має здійснюватися надання страхувальниками (роботодавцями) повідомлень про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві відповідно до норм Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337.

Номери контактних телефонів та адрес Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, на які має здійснюватися надання страхувальниками повідомлень про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві.

Назва відділення управління виконавчої дирекції Фонду

Контактний телефон

Електронна адреса (е-mail)

Поштова адреса

1

nedr.su@fssu.gov.ua

42100,                      вул. Щебетунів, 26,                                              смт Недригайлів, Роменський район, Сумська область.