A A A K K K
для людей із порушенням зору
Синівська громада
Сумська область, Роменський район

Про затвердження Переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що потребують аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання на період дії воєнного стану

Дата: 18.05.2022 12:30
Кількість переглядів: 392

 

 

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

СУМСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

16.05.2022

 

№ 148-ОД

 

Про затвердження Переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що потребують аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання на період дії воєнного стану

 

Відповідно до статей 6, 13, 20, 39, 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», статті 12 Закону України «Про автомобільні дороги», статті 3 Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», статті 1031 Бюджетного кодексу України, Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1085, постанови Кабінету Міністрів України від 3 травня 2022 р. № 520 «Про внесення змін до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», з метою організації здійснення аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення:

1. Затвердити Перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що потребують аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання на період дії воєнного стану, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військової адміністрації, який відповідно до розподілу обов’язків забезпечує реалізацію державної політики у сфері дорожнього господарства.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації – керівник обласної

військової адміністрації                                              Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

          

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Розпорядження голови обласної

державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації

 

16 травня 2022 року № 148-ОД

 

ПЕРЕЛІК

автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що потребують аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання на період дії воєнного стану

 

Індекс та номер дороги

Найменування                                                            автомобільних доріг

Протяжність доріг, кілометрів

усього

у тому числі на балансі ДП «Дороги Сумщини»

 

 

1

2

3

4

 

Роменський район

 

О190503

/Р–61/ – Сім`янівка – Дубов`язівка – Курилівка–Сулими–/Р–60/

7,1*

7,1*

О190904

/Т–19–13/ – Липова Долина – Русанівка (на Гадяч)

14,1

14,1

О190905

/Т–19–04/ – Панасівка – Московське – Синівка

26

26

О190906

/Т–19–04/ – Кимличка – Семенівка – Капустинці

22,6

22,6

О190907 

Підставки – Московське – Беєве – /О 190906/

26,3

26,3

О190908

Панасівка – Столярове – Липівка – /Т–19–13/

12,1

12,1

О191002

Зеленківка – /Н–07/

2,5

2,5

О190203

/Т–19–19/ – Воскресенка – Черепівка – Терни – /Т–19–04/

3,9*

3,9*

О190210

/Р–61/ – Біжівка – Маршали – /О191004/

10,9*

10,9*

О190801

/Т–19–06/ – Лебедин – Курган – Василівка – Козельне

3,4*

3,4*

О190803

/Т–19–06/ – Першотравневе – Василівка – Капустинці – Поділки

13,8*

13,8*

О191005 

Козельне – /Т–19–26/

4,5

4,5

О191006 

Хоружівка – Кулішівка – /Т–19–04/

9

9

О191007

Томашівка – Коровинці – Рубанка

28,7

28,7

О191008

/Т–19–04/ – Недригайлів – Козельне

17,9

17,9

О191009

/Т–19–04/ – Зелене – Вільшана – /Н–07/

19,5

19,5

О191301

Андріяшівка – /Р–60/ – Андріївка – Русанівка

31,8

31,8

О191302

/Р–60/ – Бобрик – Саханське – Байрак – /Т–19–13/

22,4

22,4

О191304

/Т–19–14/ – Сміле – Беседівка – Чемоданівка – /Т–19–04/

24,8

24,8

О191305

Ромни – Талалаївка

23,6

23,6

О191306

/Р–60/ – Дзеркалька – Рогинці – /О191305/

21,4

21,4

О191307

Ромни – Плавинище – Басівка – /Р–60/

23

21,2

О191308

Ромни – Чеберяки – Андріяшівка – /Р–60/

36,2

32,5

О191309

Чеберяки – Хоминці – /Н–07/

23,1

23,1

О191310

Чеберяки – Ярошівка на Лохвицю

16,3

16,3

О191311

Лісківщина – Артюхівка – Шумське – Біловодське – /Р–60/

21

21

О191312

/Р–60/ – Біловод – Анастасівка

15,8

15,8

О191313

/Р–60/ – Сененкове – Пустовійтівка – Скрипалі

17,2

17,2

О191314

Великі Будки – Вовківці – /Н–07/

5

5

 

Разом

503,9

498,4

 

Роменський район

 

С190901

Товсте – Голуби

3,0

3,0

С190902

Беєве – Олещенкове

3,0

3,0

С190903

Саї – Рудоман

4,3

4,3

С190904

/Т–19–04/ – Берестівка – Яловий Окіп

4,9

4,9

С190905

Колядинець – Колісники

1,4

1,4

С190906

Колядинець – Великий Ліс

3,8

3,8

С190907

Костяни – /О 190905/

4,1

4,1

 

Під’їзди від /С 190907/

 

 

С190908

до с. Вовкове

2,3

2,3

С190909

до с. Греки

0,7

0,7

С190910

Капустинці – Клюси

2,7

2,7

С190911

Капустинці – Тарасенки

5,0

5,0

С190912

/Т–19–13/ – Поділки – Весела Долина

4,5

4,5

С190913

/Т–19–13/ – Синівка – Довжик

7,0

7,0

С190914

Яганівка – Бугаївка

2,3

2,3

С190915

Іванівка – Яснопільщина – Коцупіївка – Саханське

9,4

9,4

С190916

Столярове – Яловий Окіп

3,0

3,0

 

Під’їзди від /Т–19–13 /

 

 

С190917

до с. Липівське

1,0

1,0

С190918

до с. Червоногірка

4,0

4,0

С190920

до с. Червона Долина

3,0

3,0

С190921

до с. Веселе

1,5

1,5

С190922

до с. Чирвине

2,0

2,0

С190923

до с. Галаєвець

0,3

0,3

С190924

до с. Слобідка

3,4

3,4

С190925

до с. Потопиха

1,0

1,0

С190926

Під’їзд від /О 190901/ до с. Макіївське

2,0

2,0

 

Під’їзди від /О 190903/

 

 

С190927

до с. Велика Лука

1,3

1,3

С190928

до с. Коломійцева Долина

3,6

3,6

С190929

Під’їзд від /Т–19–04/ до с. Бухалове

3,0

3,0

 

Під’їзди від /О 190906/

 

 

С190930

до с. Новосеменівка

2,0

2,0

С190931

до с. Карпці

1,5

1,5

С190932

до с. Нестеренки

1,6

1,6

С190933

до с. Гришки

1,5

1,5

 

Під’їзди від /О 190907/

 

 

С190934

до с. Аршуки

0,7

0,7

С190935

до с. Хоменкове

0,5

0,5

С190936

до с. Мельникове

1,5

1,5

С190937

до с. Перемога

2,5

2,5

С191001

/О190203/ – Терни – Черепівка

4,2

4,2

С191002

/Р–61/ – Терни – Гострий Шпиль

4,9

4,9

С191003

Терни – Холодне

8,1

8,1

С191004

Гринівка – Нелини

5,3

5,3

С191005

Біж – /О 191004/

6,1

6,1

 

Під’їзди від /С 191005/

 

 

С191006

до с. Омелькове

2,1

2,1

С191007

до с. Лаврове

0,8

0,8

С191008

Косенки – Коротище

6,6

6,6

С191009

Томашівка – /С 191008/

2,8

2,8

С191011

Малі Будки – /О 191007/

2,0

2,0

С191012

Беседівка – Кулішівка

6,7

6,7

С191013

Пушкарщина – Червона Слобода – Горькове

11,1

11,1

С191014

Під’їзд від /О 191006/ до с. Бродок

2,2

2,2

С191015

Юхти – Коровинці – Гай – Ракова Січ

13,0

13,0

 

Під’їзд від /С 191015/

 

 

С191016

до с. Соснівка

2,4

2,4

С191017

до с. Бороданове

0,8

0,8

С191018

до с. Шкроботи

3,8

3,8

С191019

до с. Юхти

0,2

0,2

С191020

Кулішівка – Костянтинів – Курмани – /Н–07/

7,1

7,1

С191021

Курмани – Березняки – /Н–07/

4,8

4,8

С191022

Деркачівка – Городище

3,3

3,3

С191023

Дігтярка – /Т–19–04/

9,0

9,0

 

Під’їзди від /С 191023/

 

 

С191024

до с. Цибуленки

2,4

2,4

С191025

до с. Берізки

1,0

1,0

С191026

Дремове – Терешки – /Т–19–04/

5,0

5,0

С191027

/Т–19–04/ – Засулля – Коренєве

7,0

7,0

С191028

Зеленківка – Сороколітове

3,0

3,0

С191030

/Н–04/ – Вільшана – Білоярське – Немудруї

7,1

7,1

С191031

Філонове – Весногірське

5,0

5,0

С191032

/Н–07/ – Віхове – Луки

3,0

3,0

С191033

Лахнівщина – Перетички

4,2

4,2

С191034

/Т–19–04/ – Засулля – Бродок

3,0

3,0

С191035

Маршали – Біж

3,0

3,0

С191036

Під’їзд від /Н–07/ до с. Вакулки

0,6

0,6

 

Під’їзд від /Р–61/

 

 

С191037

до с. Шматове

3,0

3,0

С191038

до с. Володимирівка

3,0

3,0

 

Під’їзди від /Т–19–04/

 

 

С191039

до с. Долина

4,8

4,8

С191040

до с. Мазне

1,9

1,9

С191041

до с. Дараганове

1,8

1,8

С191042

до с. Велика Діброва

1,6

1,6

 

Під’їзди від /Т–19–26/

 

 

С191043

до с. Черці

2,5

2,5

С191044

до с. Гаврики

2,3

2,3

С191045

Під’їзд від /О 191004/ до с. Спартак

1,0

1,0

 

Під’їзди від /О 191007/

 

 

С191046

до с. Тимощенкове

1,2

1,2

С191047

до с. Тютюнникове

1,2

1,2

 

Під’їзди від /О 191008/

 

 

С191048

до с. Шаповалове

1,0

1,0

С191049

до с. Фартушине

0,8

0,8

С191050

до с. Хорол

3,0

3,0

С191051

Під’їзд від /О 191009/ до с. Клин

2,7

2,7

 

Під’їзди від /Т–19–26/

 

 

С191052

до с. Лікарівщина

0,8

0,8

С191053

до с. П’ятидуб

0,6

0,6

С191054

до с. Кинашове

1,8

1,8

 

Під’їзд від /О 191006/

 

 

С191055

до Мазепиної Гори

0,5

0,5

С191056

А/д по с. Хоружівка

16,9

16,9

С191301

Плужникове – Галка – Великі Бубни

16,9

16,9

С191302

Діброва – Володимирівка – Хрещатик – Косарівщина

11,5

11,5

С191303

Під’їзд від /С 191302/ до с. Федотове

0,8

0,8

С191304

Миколаївка – Калинівка

3,6

3,6

С191305

Миколаївка – Горове

4,0

4,0

С191306

/Т–19–14/ – Сміле – Червоне

5,6

5,6

С191307

Погожа Криниця – Галенкове – /Т–19–13/

7,6

7,6

С191308

Заруддя – Червоногвардійське

5,2

5,2

С191309

Великі Бубни – Матлахове

5,7

5,7

С191310

Басівка – Закроївщина

4,9

4,9

С191311

Гаврилівка – Королівщина – Миколаївське

10,1

10,1

С191312

Під’їзд від /С 191311/ до с. Чижикове

1,6

1,6

С191313

/Н–07/ – Гаврилівка – Ненадіївка – /Н–07/

15,1

15,1

С191314

Біловод – Попівка

2,4

2,4

С191315

Залатиха – Голінка

6,6

6,6

С191316

Перехрестівка – Савойське – /О 191302/

5,5

5,5

С191317

Під’їзд від /С 191316/ до с. Малярівщина

1,5

1,5

С191318

Бойкове – /Т–19–13/

6,1

6,1

С191319

Попівщина – /О 191312/

3,0

3,0

С191320

Анастасівка – Новопетрівка

3,6

3,6

С191321

Чисте – Братське – Василівка

4,2

4,2

С191322

Миколаївка – /Р–60/

5,3

5,3

С191323

/О 191309/ – Волошнівка – Ярошівка

9,1

9,1

С191324

Перехрестівка – Погожа Криниця – Заруддя – Велике

15,2

15,2

С191325

Під’їзд від /С 191324/ до с. Степурине

2,2

2,2

С191326

Андріївка – Холодник

5,0

5,0

 

Під’їзди від /Н–07/

 

 

С191328

до с. Малі Бубни

2,9

2,9

С191329

до с. Бацмани

1,8

1,8

С191330

до с. Кропивинці

2,0

2,0

С191331

до с. Довгополівка

1,8

1,8

С191332

до с. Левченки

1,9

1,9

С191333

до с. Московщина

2,1

2,1

С191334

до с. Герасимівка

0,8

0,8

С191335

до с. Зінове

2,8

2,8

 

Під’їзди від /Р–60/

 

 

С191336

до с. Касянове

3,9

3,9

С191337

до с. Заклимок

1,1

1,1

С191338

до с. Перекопівка

2,0

2,0

С191339

до с. Губське

2,9

2,9

С191340

до с. Бурбине

2,1

2,1

 

Під’їзди від /Т–19–13/

 

 

С191341

до с. Перехрестівка

5,6

5,6

С191342

до с. Зюзюки

0,8

0,8

С191343

Під’їзд від /О 191301/ до с. Новицьке

5,2

5,2

 

Під’їзди від /О 191302/

 

 

С191344

до с. Новокалинівка

0,3

0,3

С191345

до с. Лукашеве

0,9

0,9

С191346

до с. Якимовичі

0,9

0,9

С191347

до с. Світівщина

3,2

3,2

 

Під’їзди від /О191305/

 

 

С191348

до с. Житнє

1,4

1,4

С191349

до с. Погреби

2,2

2,2

С191350

до с. Ріпки

2,0

2,0

С191351

до с. Мокіївка

1,8

1,8

С191352

Під’їзд від /О 191306/ до с. В’юнне

1,8

1,8

 

Під’їзди від /О 191307/

 

 

С191353

до с. Залуцьке

2,0

2,0

С191354

до с. Вощилиха

2,0

2,0

С191355

до урочища Стайкин Верх (Курганна група Посулля)

1,2

1,2

С191356

до с. Пшінчине і городища скіфського часу

2,8

2,8

С191357

до с. Заріччя

2,2

2,2

С191358

до с. Велика Бутівка

0,6

0,6

 

Під’їзди від /О 191308/

 

 

С191360

до с. Піски

4,0

4,0

С191361

до с. Садове

2,3

2,3

С191362

до с. Зеленівщина

4,5

4,5

С191363

до с. Сурмачівка

3,3

3,3

С191364

до с. Заруднівка

2,3

2,3

С191365

до с. Мельники

2,0

2,0

С191366

Під’їзд від /О 191310/ до с. Нова Гребля

5,5

5,5

 

Під’їзд від /О 191312/

 

 

С191367

до с. Марківське

0,4

0,4

С191368

до с. Веселий Степ

0,3

0,3

 

Під’їзд від /О 191313

 

 

С191369

до с. Шилівське

1,0

1,0

С191370

до с. Кононенкове

0,7

0,7

 

Разом

556,9

556,9

 

 

Керівник апарату                                                       Ігор КАЛЬЧЕНКО

 

 

Директор Департаменту

розвитку інфраструктури                                        Володимир ДУДЧЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь