ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ!

Дата: 16.02.2022 17:19

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує:

З 01.03.2022 надання матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг на Сумщині будуть здійснювати 5 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області замість 10 нині діючих.  Таке рішення прийняло правління Фонду з метою приведення структури управління у відповідність до територіальної реформи.

У зв’язку з вказаними змінами повідомляємо, що страхувальники, застраховані особи, потерпілі на виробництві внаслідок травмувань колишніх Недригайлівського та Липоводолинського районів  з 01.03.2022 будуть обслуговуватися у Роменському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, розташованого за адресою: м. Ромни , вул. Соборна, 40.

Разом з тим повідомляємо, що прийом страхувальників, застрахованих осіб, потерпілих на виробництві внаслідок травмувань Недригайлівської, Липоводолинської, Вільшанської, Коровинської та Синівської громад (при наданні заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення, звітів про стан розрахунків за коштами Фонду, запитів, звернень, тощо) з 01.03.2022 залишається у представництві Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області розташованого за адресою: смт. Недригайлів, вул. Щебетунів, 26. Контактний телефон: (05455) 5-21-27, E-mail: nedr.su@fssu.gov.ua

Дану інформацію просимо взяти до відома,  врахувати та використовувати за необхідності з 01.03.2022.

Недригайлівське відділення управління виконавчої

дирекції ФССУ у Сумській області