День Єднання!

Дата: 16.02.2022 10:45

16.02.2022 року – відзначаємо День Єднання, ми демонструємо єдність українського суспільства, його консолідацію навколо ідеї державності, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

До Дня єднання в Україні планують низку заходів як у столиці, так і в регіонах країни. Триватимуть вони щонайменше два тижні.

У центрі Синівської ТГ Синівський СБК разом з КЗ ССР «Синівська публічна бібліотека» провели захід до Дня Єднання. Разом з учнями,  працівниками школи, працівниками відділу освіти, учасниками АТО,  працівниками Синівської сільської ради  та працівниками ЦНАП об’єдналися під синьо-жовтим прапором нашої держави, щоб у такі важкі часи бути не тільки мужніми і стійкими але й консолідованими.