Звіт депутатської фракції «Слуга народу» по Синівській громаді за 2021 рік

Дата: 30.12.2021 11:43

Партія «Слуга народу» - політичний проект, представники якої повинні роз’яснювати реформи та проекти команди Президента, чітко знати і доносити в центр проблеми регіону і людей.

В Сумській області функціонує обласна організація політичної партії (керівник Ананченко М.О.).

Депутатська фракція «Слуга народу» у Синівській сільській раді налічує 10 осіб, 9 депутатів від політичної сили були обрані вперше, 1- позафракційний.

Робота в раді кожного з нас – це комунікація між виборцями та представниками депутатської групи. Ми доносимо інформацію про зміни в країні, перебіг реформ та законодавчі ініціативи на засіданнях сесій та соціальних мережах.

Кожен житель громади має змогу звернутися із зверненням і отримати відповідь, надати пропозицію.

За звітний період депутати приймали участь в роботі 16 сесій, 18 пленарних засідань, профільних комісіях.

За звітний період проведено 147 зустрічей з мешканцями округу, розглянуто 335 заяв та скарг громадян, проводилася робота в громадських приймальних ( згідно графіків прийому), до яких звернулося 683 жителів громади.

Кожен депутат звітувався перед виборцями та депутатським корпусом, так як звіт – це діалог депутатів з тими, хто делегував їм право ухвалювати рішення від імені громади. Це зворотній зв'язок представників влади з її першоджерелом – народом і водночас – довіра людей до влади.

В 2021 році завдяки тісній співпраці керівництва громади, депутатів народного депутата України М.В. Гузенка, та небайдужих громадян на території громади було:

Відкрито сучасний ЦНАП при підтримці Програми ULEAП з Європою ;

Розпочала свою роботу Синівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини в сучасному новозбудованому приміщенні;

Впроваджено проект Президента України «Активні парки –  локації здорової України»;

Проводяться роботи з капітального ремонту – реконструкції та утеплення Синівського закладу дошкільної освіти «Золота рибка»;

Провелися роботи по підключенню високо – швидкісного інтернету в Великосількому будинку культури;

В Саївському НВК перенесено харчоблок у приміщеннях закладу та проведено ремонт;

В Капустинському старостинському окрузі проведено ремонт дошкільного закладу «Журавлик»;

Завдячуючи депутату Грищенко С.В. збережено навчальний заклад в с. Капустинці, де втілюється в життя програма «Поліцейський офіцер громади»

Виділено кошти в сумі 150000 грн. для усунення недоліків з питань пожежної безпеки в КУСОР Синівскому будинку – інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів;

За рахунок коштів місцевого бюджету надано допомоги: учасникам операції об’єднаних сил, чорнобильцям та іншим категоріям громадян;

Відповіднодо Програми Президента України «Велике будівництво» проведено капітальний ремонт частини дороги О 190903 Першотравневе – Василіка, Капустинці, Подільки . Вартість будівництва склала 8 млн. 283 тис. 495 грн.

Виділено кошти в сумі 500000 грн. для придбання житла дитині, позбавленій батьківських прав.

В планах на 2022 рік є:

Капітальний ремонт лабораторії кухарів Синівського професійного аграрного ліцею;

Придбання «Шкільного автобуса» ;

Капітальний ремонт харчоблоків в Синівській загальноосвітній школі НВК Колядинець;

Осучаснення природних та фізико – математичних класів в школах;

Будівництво доріг;

Облаштування системи пожежної сигналізації в навчальних закладах;

Організація свят;

Капітальний ремонт дороги Синівка – Колядинець.

Дякую за тісну співпрацю депутатам депутатської фракції «Слуга народу»