У Синівській територіальній громаді на дорозі О-190906 Кімличка - Семенівка – Капустинці почалися ремонтні роботи

Дата: 14.12.2021 17:11

Завдячуючи клопіткій праці і порозумінню  органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Сумської облдержадміністрації, обласної ради, а також ДП «Дороги Сумщини» у Синівській територіальній громаді на дорозі О-190906 Кімличка - Семенівка – Капустинці, відрізок дороги від межі з Семенівкою в напрямку Саї – Капустинці в рамках програми Президента України «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» розпочався ремонт дороги.

На сьогоднішній день  виділені кошти на облаштування території та для вирівнюючого шару придбано 1 тис. 500 тон щебню з примусом, який вже завозиться та працює техніка яка проводить вирівнюючі роботи.

Роботи проводить ТОВ АМК «РЕМБУД».

Після зими планується покладання двох шарів асфальту 150 мм чорнового покриття і 100 мм чистового покриття.

Синівська громада висловлює  свою повагу та щиру вдячність за співпрацю обласній державній адміністрації, обласній раді, а також ДП «Дороги Сумщини» за допомогу. Дана дорога стане початком відновлення як  пасажирських перевезень, так і транспортного руху в цілому.