ГОРИТЬ СВІЧА… А МОЖЕ ТО ДУША

Дата: 26.11.2021 16:00

Жителів Сумщини закликають долучитися до Всеукраїнської акції «Свічка пам’яті»

Фото без описуВже стало традицією у День пам’яті жертв голодоморів одночасно на території всієї України о 16.00 запалювати символічні вогні пам’яті за душами невинно закатованих голодною смертю українців.

У цей день ми вшановуємо пам’ять всіх, кого перемололи жорна Голодомору. Кожен невеличкий вогник у вікнах домівок українців переростає у потужне полум’я непримиримості і засудження політики тоталітарного режиму щодо планомірного геноциду людства. Кожна свічка – це ментальний сигнал у далекі світи, до наших предків, що ми пам’ятаємо і не пробачаємо.

Разом з тим ми вдячні тим, хто вижив, подарував життя нашим батькам і нам, виборов право для нащадків на свободу і незалежність.

Мабуть, немає жодної родини, яку б не прорідила коса штучного голоду. Тому запалити вогник пам’яті – це найменше, що ми можемо зробити сьогодні. Ми пам’ятаємо, отже ми живемо.