Проблемні питання старостинських округів не залишаються без уваги голови громади Олега ТИХОНЕНКА

Дата: 15.11.2021 11:57

Незаплановані робочі візити завжди мають результат. Цього разу Олег ТИХОНЕНКО з непланованим робочим візитом відвідав Подільківський, Капустинський та Саївський старостинські округи. Метою даного візиту були зустрічі не тільки з старостами, а й випадкові зустрічі з жителями даних округів. Під час діалогів з жителями громади були обговорені такі проблемні питання: робота мобільних почтових відділень, недостатнє забезпечення людей ліками у аптеках ФАПів та амбулаторій, відсутність належного дорожнього покриття та  громадського транспортного сполучення на території громади, проблеми обліку показників газу фізичних осіб, які користуються послугами Сумигаззбут.

Проаналізувавши дані проблеми, на апаратній нараді при голові громади, було поставлено ряд задач, як старостам так і керівникам структурних підрозділів з приводу вирішення наболівших проблем жителів громади.