Вертаємося до питання встановлення банкомату і терміналу в Синівській громаді

Дата: 10.11.2021 15:44

Вже в котре голова громади Олег ТИХОНЕНКО хоче зрушити з місця питання встановлення банкомату і терміналу в Синівській громаді.

Сьогодні на позачергову нараду при голові зібралися керівники структурних підрозділів, старости. Були запрошені керівники державних установ та організацій, які знаходяться на території громади,  а також місцеві депутати для зустрічі з представниками «УКРГАЗБАНКУ».

Гостями сільської ради стали: Віталій Шамільович ДАШКІН – заступник директора Сумської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК»; Людмила Олексіївна КОЛЕСНІК – керівник Роменського відділення. В ході зустрічі стався прекрасний діалог між присутніми і представниками банку, виникали дискусії на ті чи інші теми, також було обговорено методи співпраці та запропоновано місця для всановлення банкомату та терміналу. Крім цього Віталій ДАШКІН поділився з присутніми своїм досвідом: «Як правильно і краще користуватися банківськими послугами».