А в Підставках подія!

Дата: 29.10.2021 18:31

Сьогодні в наше село з'їхалися козаки на чолі краєвого атамана Азаренкова Віктора Миколайовича.

О 10 годині ранку відбулося освячення отцем Богданом надмогильної плити уродженцям села Підставки, поміщикам Ставицький. Краєвий атамана звернувшись до присутніх промовив, що це велика подія для такого маленького села як Підставки. Це є історія, яку потрібно пам'ятати, наголосив він.

Голова громади Олег Іванович Тихоненко запевнив, що і на далі будемо відроджувати історію нашої громади.

Історик, краєзнавець Петро Васильович Яковенко розповів присутнім про родовід Ставицький.

Данило Ставицький був одним з перших священиків села, чиє прізвище дійшло до нас.

Федір Данилович Ставицький, один із його синів, який народився 15 серпня 1742 року був полковим осавулом і поміщиком нашого села.

В 1802 році поміщиками Ставицькими була перебудована Хрестовоздвиженському церква в селі. А в 1822 році на 80-му році життя Федора Даниловича Ставицького , обірвалося.

На превеликий жаль, більшою інформацією про рід Ставицький, ми не володіємо.