Піклування про громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 12.10.2021 13:34

Жити краще в безпечному, заможному та стабільному світі – мрія кожної людини. В Синівській сільській раді приділяється увага до одиноких непрацездатних громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Соціальне обслуговування найбільш складна, але безумовно найлюдяніша, система соціальної сфери, бо базується на принципі гуманізму та стосується кожного члена громади. Тому створений Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) , який є структурним підрозділом виконавчого комітету надає послугу догляд вдома для зазначеної категорії осіб. 11 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії де були розглянуті  заяви від осіб, які потребують догляду вдома. За результатами проведеного засідання для 7 чоловік призначено догляд вдома і закріплено соціальних робітників.