Синівська громада вшанувала тих, хто сіє в дитячих душах розумне, добре й вічне!

Дата: 05.10.2021 17:29

Осінь… Таємнича і чарівна, красива й неповторна,  щедра на свята.  У перший день жовтня  у Синівській громаді вшановували працівників освіти, вихователів та бібліотекарів.

Багато теплих слів вітань і найщиріших побажань на адресу винуватців свята  прозвучало з вуст  сільського голови Олега ТИХОНЕНКА, заступника Синівського сільського голови Владислава ОВЧАРЕНКА,  начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Людмили ЛЕПСЬКОЇ, директора комунального закладу Синівської сільської ради «Синівська публічна бібліотека» Валентини КОСТЯН, депутата Синівської ТГ Світлани ГРИЩЕНКО,  усіх учасників художньої самодіяльності.

Освітян та працівників бібліотек  чекали приємні сюрпризи. Грамотами відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради за високий професіоналізм, невтомну працю, творчість, креативність у роботі нагороджені колектив Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учителі  Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана НІКІФОРОВА та Людмила ДАХНО, учителі фізичного виховання Колядинецького НВК  Олександр ВАСИЛЕНКО та Саївського НВК  Руслан ВАЛЮХ, вихователь Синівського закладу дошкільної освіти «Золота рибка» Галина АРТЮХ, Подільківська бібліотека-філія, переможець в огляді конкурсі «Краща бібліотека року», бібліотекарі Наталія ПОЖАР з Капустинець та Наталія ВАСЮХНО з Колядинця.

Приємною несподіванкою свята стало нагородження кращих учителів за результатами анкетування учнівської молоді Синівської громади. Улюбленими наставниками юних дитячих душ стали  учитель фізичної культури Синівської ЗОШ Олег КАНІВЕЦЬ,  учитель фізичної культури Колядинецького НВК Олександр ВАСИЛЕНКО, учитель географії Саївського НВК Вікторія САЙ, учитель української мови і літератури Подільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена ЧХАЙЛО, учитель української мови і літератури Капустинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана АРТЮХ.

Лунали задушевні пісні, оригінальні мелодії, радували зір неповторні таночки, декламувалася поезія і проза. Діти дякували невтомним наставникам і терпеливим вихователям та бібліотекарям  за щедрий золотий засів добра і знань, щедроти і надій у душі тих, хто з року в рік переступає шкільний поріг, хто йтиме незабаром у незмірну даль  доріг, долаючи життєві перешкоди.

Після закінчення неповторного святкового дійства усі охочі мали змогу сфотографуватися на память у спеціально облаштованих оригінальних фотозонах.