ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СИНІВСЬКОМУ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТІ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ

Дата: 04.10.2021 17:50

У Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, Синівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів гостинно приймав гостей

«Ваш вклад у розвиток країни, багаторічна самовіддана праця, життєвий досвід є неоціненними, а Ваша невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція - є справжнім взірцем для підростаючого покоління», - наголосив Володимир ТАТАРІНОВ перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації під час привітання.

У святковий день до Синівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів завітали заступник голови Сумської обласної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Оксана БОГДАН, перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов, заступник голови Синівської сільської ради Владислав ОВЧАРЕНКО, старости.

Під час заходу присутні поспілкуватися з підопічними, колективом Будинку-інтернату, обговорили проблеми та шляхи їх вирішення. Сьогодні, на повному державному утриманні в цьому закладі перебуває 75 громадян похилого віку, з них 25 осіб з інвалідністю.

Посадовці привітали всіх зі святами та побажали міцного здоров’я, довголіття, мирного неба, сил та наснаги.