З вірою й надією в завтрашній день: День села у Капустинцях!

Дата: 14.09.2021 18:16

11 вересня 2021 року свято села Капустинці зібрало усіх великою і дружньою родиною.

На святкування даного заходу завітали почесні гості: народний депутат України Максим ГУЗЕНКО, голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО, які спільно з головою громади Олегом ТИХОНЕНКОМ та старостою даного округу Світланою КУЛИНИЧ урочисто привітали теплими словами жителів та гостей села. Після чого відвідали заклади соціальної інфраструктури, а також проінспектували «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», дорогу в центрі села Капустинці.

Святкування Дня села – це гарна традиція, своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Усі здобутки  були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, проживає, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Організаторам вдалося знайти свій, дуже оригінальний підхід до його відзначення, а жителі села, з величезним ентузіазмом, підтримали це починання. Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми від аматорів художньої самодіяльності Синівської ТГ.

Фото без опису