Соціальні послуги - на контролі

Дата: 16.09.2021 16:55

На виконання статті 11 Закону України «Про соціальні послуги», п. п. 10, 11, 12 Постанови   Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року № 869 «Про порядок подання та оформлення документів , призначення і виплати компенсації фізичним особам , які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» відділом соціального захисту населення Синівської сільської ради здійснено моніторинг оцінки якості надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі особам, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги на території Колядинецького старостинського округу.

Метою даного контролю є визначення рівня догляду за особами з інвалідністю. Із надавачами соціальних послуг обговорено проблемні питання.