Відбулися урочистості з нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора України

Дата: 25.08.2021 18:42

Фото без описуСерпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.

24 серпня 2021 року в Синівській ТГ відбулися урочисто-святковальні дійства, присвячені Дню Державного Прапора та 30-й річниці Незалежності України. Участь у заходах взяли керівництво громади,  депутати, представники виконавчого комітету, керівники закладів освіти, жителі громади… Під звучання Державного гімну України, в кожному окрузі ТГ вже традиційно урочисто здійнявся й яскраво замайорів величезний Державний прапор, наповнивши гордістю серця усіх присутніх.  Також були проведені концертні програми, в яких наші артисти радували глядачів танцями, піснями, гуморесками.

І на останок цей день завершився жвавими дискотеками.

Фото-матеріали знаходяться за посиланням https://synivska-gromada.gov.ua/album/7654/