У Синівській ТГ реалізують проєкт "Активні парки – локації здорової України"

Дата: 25.08.2021 19:03

Синівка громада в межах програми Президента України "Здорова Україна" реалізує проєкт "Активні парки – локації здорової України".

Ця програма, була ініційована Президентом України в 2021 році. Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку. Зазначені парки повинні мати шість необхідних елементів інфраструктури: «шведську» стінку, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавку для виконання динамічних вправ, сходинки та зону (вільний простір) для створення координаційної лінії. Кожен із цих елементів буде позначений QR-кодом з можливістю переходу на спеціальний сайт з відеоуроками.

Завдяки плідній роботі керівного складу громади з депутатьським корпусом на 10 сесії 8 скликання було виділено кошти на придбання нової локації, аби заняття спортом жителям громади стали ще доступніші.

Сьогодні Офіс Президента України погодив дану локацію, ведуться роботи по встановленню QR-кодів з можливістю переходу на спеціальний сайт з відеоуроками.