У Синівській громаді тривають роботи з впорядкування території

Дата: 17.08.2021 09:48

Голова громади Олег ТИХОНЕНКО завітав з робочим візитом до Капустинського старостинського округу.

Сьогодні в центральному парку села Капустинці староста Світлана КУЛИНИЧ разом з небайдужими жителями села, активною молоддю, працівниками старостату, будинку культури та бібліотеки провели роботу з впорядкування території, зокрема прибирання стихійного сміттєзвалища та обпилювання дерев.

Від тепер центр села Капустинці зустрічає всіх привітним і мальовничим парком, в якому в майбутньому планується відсвяткувати День Села.

Велика подяка всім хто долучився до даної акції!

Також зі словами вдячності звертаємося  до одноосібників: ПАНЧЕНКА Ярослава, ОНОПРІЙЧІ Андрія, КУЛИНИЧА Олександра, які забезпечили власною технікою. Депутатам ТАРАСЕНКУ Сергію за надання навантажувача для ліквідації стихійного сміттєзвалища та ГРИЩЕНКО Світлані за допомогу транспортом по вивозу сміття та забезпечення робочою силою. А також директору ТОВ ФГ «ОБРІЙ» Сергію БОГДАНУ за надання телескопічного навантажувача, який значно полегшив і пришвидчив обпилювання дерев.