Організація харчування в ЗДО та ЗЗСО громади

Дата: 13.08.2021 15:26

На базі відділу освіти Синівської сільської ради  за участі  помічника лікаря-епідеміолога Липоводолинського відділу державного  нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області., начальника відділу освіти  Синівської сільської ради відбулася нарада працівників освіти, які задіяні в організації харчування.

На нараді були обговорені  питання впровадження Постанови Кабінету Міністрів України №305 від 24.03.2021 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», зміни у постанові Кабінету Міністрів України № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів  з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Обговорили  порядок організації  харчування  в закладах згідно з 4-тижневим меню.