Інтернет-субвенція для Синівської громади

Дата: 27.07.2021 09:15

Фото без описуІнтернет – необхідність для розвитку країни. Це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава. На сьогоднішній день Уряд затвердив розподіл 483,8 млн гривень 670 територіальним громадам для реалізації проекту “Інтернет-субвенція”.

Серед даних громад Синівка не пасе задніх і вже отримала 200 000 гривень для проведення тендерної процедури по підключенню Великоліського сільського клубу, також після даної процедури мешканці даного села теж зможуть в індивідуальному порядку заключити договір з провайдером і отримати можливість користування інтернетом. Чому Великий ліс. Тому що до уваги бралися ті села, в яких є заклади соціальної сфери, але взагалі відсутній інтернет, в Синівській громаді - це Великий ліс.

Але це ще не все. На сьогоднішній день вже сформований список закладів соціальної сфери в яких також відсутнє підключення до інтернету, хоч в самому селі він є. Вже ведуться розрахунки, скільки це буде коштувати і яка частина коштів буде залучатися: держави, області, та громади.

Проект матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому люди отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.