Велике Будівництво

Дата: 27.07.2021 16:51

Автомагістраль-Південь:

Завершуємо відновлення автотраси Р-61 на Сумщині

У Сумській області відновлення автошляху Р-61 «Батурин-Конотоп-Суми» вийшло на фінішний етап - на об’єкті завершується влаштування верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА).

«Автомагістраль-Південь» розпочала поточний середній ремонт автотраси Р-61 наприкінці березня на ділянці км 61+793 – км 95+726 загальною протяжністю майже 34 км від селища Терни у напрямку міста Конотоп.

За три місяці спеціалісти компанії виконали по всій протяжності ділянки розпушення дорожнього покриття з подальшим виправленням профілю, влаштували шар основи зі щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом, та нижній шар з крупнозернистого асфальтобетону.

Наразі наші дорожні бригади паралельно одна за одною виконують наступні роботи:

• влаштування верхнього шару зі ЩМА;

• влаштування з’їздів та примикань;

• укріплення узбіччя;

• облаштування автобусних зупинок;

• встановлення нових дорожніх знаків;

• нанесення розмітки холодним пластиком.

ПРОЄКТ ТАКОЖ ПЕРЕДБАЧАЄ:

• влаштування освітлення дороги;

• встановлення бар’єрного огородження.

ЧИСЕЛЬНІСТЬ КОМАНДИ:

50 працівників;

30 одиниць спецтехніки.

ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ:

Вересень 2021 року.

Роботи на зазначеній ділянці виконуються у цілодобовому режимі. Звертаємо увагу на встановлені тимчасові дорожні знаки та необхідність дотримання правил дорожнього руху. Будь ласка, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

ДОВІДКОВО:

Дорога Р-61 – важливий транспортний коридор, який сполучає великі районні центри Сумської та Чернігівської областей. Протяжність траси становить 147,6 км. Відновлення дороги дозволить відновити комфортне та безпечне сполучення між двома найбільшими містами регіону – Сумами та Конотопом.

Відтак уже незабаром проїзд основними шляхами Сумщини стане більш комфортним та безпечним!

Будуємо Україну разом!