У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮЮТЬ 26 ПУНКТІВ ЩЕПЛЕНЬ ТА ЦЕНТР МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ У РОМНАХ

Дата: 26.07.2021 15:36

Україна розпочала п’ятий етап вакцинації проти COVID-19. Відтепер запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати. Усі бажаючі можуть вакцинуватися у найближчому пункті щеплення або центрі масової вакцинації.
Повний перелік пунктів та центрів з адресами й телефонами є на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua/.
У Роменському районі працюють 26 пунктів щеплення.
У Ромнах працює центр масової вакцинації проти COVID-19, створений на базі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ромни» Роменської міської ради.
Центр масової вакцинації працює з 09.00 до 14.00 у вихідні дні за адресою: м. Ромни, 1-й пров. Коржівської,7.
Якщо в чергу записаний організований колектив, в якому працює понад 50 осіб, до нього може приїхати мобільна бригада. Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.
Щеплення – добровільні й безоплатні. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.
ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ – ВАКЦИНУЙТЕСЬ!