НА РОМЕНЩИНІ ДІТЯМ ГЕРОЇВ ВРУЧАЛИ СРІБНІ КУЛОНИ «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ»

Дата: 23.07.2021 09:42

На Роменщині за участі заступника голови Сумської облдержадміністрації В’ячеслава ПЕЧЕНЕНКА та керівника проєкту «Батьківське серце» від військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» учасника бойових дій, полковника запасу Сергія БАЧУРІНА відбулась особлива подія – вручення дітям загиблих героїв – учасників бойових дій пам'ятних іменних оберегів «Батьківське серце»

Пам'ятний іменний кулон «Батьківське серце» отримало дев'ятеро дітей загиблих героїв Роменщини.

Серед них є жителька нашої громади Рибак Анна Володимирівна, донька покійного Рибака Володимира Павловича. На превеликий жаль Анна за станом здоров’я не змогла взяти участь в урочистому заході якій проходив в місті Ромни. Тому голова ГО «Сумська обласна спілка інвалідів учасників АТО та ООС» та ГО «Спілка ветеранів АТО Липоводолинського району» Олександр СОЛОНІКОВ, заступник сільського голови Владислав ОВЧАРЕНКО та староста Подільківського старостинського округу Сергій ДАНИЛЕНКО завітали до Анни додому, щоб вручити пам'ятний іменний кулон «Батьківське серце».

Мета вручення цих кулонів – нагадати кожній дитині в нашій державі, яка залишилась сиротою через загибель її батька чи матері на Сході України, що її батьки – патріоти. Та привернути увагу суспільства до наших захисників, завдяки яким наша держава вільна та незалежна