НА РОМЕНЩИНІ ДІТЯМ ГЕРОЇВ ВРУЧАЛИ СРІБНІ КУЛОНИ «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ»

Дата: 23.07.2021 11:55

На Роменщині за участі заступника голови Сумської облдержадміністрації Вячеслава ПЕЧЕНЕНКА та керівника проєкту «Батьківське серце» від військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» учасника бойових дій, полковника запасу Сергія БАЧУРІНА відбулась особлива подія – вручення дітям загиблих героїв  учасників бойових дій пам'ятних іменних оберегів «Батьківське серце»

Пам'ятний іменний кулон «Батьківське серце» отримало дев'ятеро дітей загиблих героїв Роменщини.

«Ми завжди пам’ятатимемо наших героїв, які поклали свої життя, захищаючи Україну. Будемо робити все необхідне, щоб сім’ї наших захисників, їх діти не знали матеріальних труднощів, бід і особливих проблем», – наголосив Вячеслав Печененко.

Привітав дітей героїв і голова Роменської райдержадміністрації Денис ВАЩЕНКО.

А керівник Спілки «Бойове Братерство України» розповів про нагороду: «Мета вручення цих кулонів – нагадати кожній дитині в нашій державі, яка залишилась сиротою через загибель її батька чи матері на Сході України, що її батьки – патріоти. Також ми хочемо привернути увагу суспільства до наших захисників, завдяки яким наша держава вільна та незалежна».

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять бійців, які загинули під час російсько-української війни, а також поклали квіти до стели Героїв Небесної Сотні.