ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ: РЕМОНТУЄМО ДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

Дата: 15.07.2021 08:32

На замовлення ДП «Дороги Сумщини» розпочато капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 190603 Хмелівка – Великий Бобрик –/ Н-12 / км 12+365-км 15+365

«Якісні державі та місцеві дороги – це пріоритет Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та Уряду, – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Тому в рамках програми «Велике будівництво» наразі активно тривають ремонти доріг по всій області. Першочергово відновлюємо дороги, які ведуть до шкіл, дитячих садочків, лікарень, туристичних об’єктів».

Станом на сьогодні на ділянці дороги О 190603 Хмелівка – Великий Бобрик – / Н-12 / км 12+365-км 15+365 проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону .

Усі роботи виконуються під контролем фахівців ДП «Дороги Сумщини».