ПЛАНОВИЙ КОНТРОЛЬ ЗА НАДАННЯМ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 16.06.2021 18:10

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 449 «Про затвердження проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», комісією в складі начальника відділу соціального захисту Синівської сільської ради Михайла СУПРУНА, старост Капустинськогоського старостинського округу Світлани КУЛИНИЧ Саївського старостинського округу Григорія ВАЛЮХА 15 червня 2021 року, була здійснений плановий моніторинг надання соціальної послуги соціальними робітниками на території с. Капустинці та Саї.  В ході відвіданих одиноких непрацездатних, здійснено обстеження умов їх проживання та опитування щодо якості отриманої послуги догляд вдома. За результатами перевірки соціальним робітникам будуть надані конкретні рекомендації по покращенню якості соціальної послуги.