Оголошено конкурс з визначення автомобільних перевізників

Дата: 11.06.2021 11:19

Роменська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення  автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району.

Роменська районна державна адміністрація (далі – Організатор), відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 зі змінами та доповненнями https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1081-2008-%D0%BF#Text, запрошує юридичних та фізичних осіб взяти участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району.

Організатор перевезень та робочий орган – Роменська районна державна адміністрація.

Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників пасажирів автомобільним транспортом, затверджені розпорядженням голови  Роменської районної державної адміністрації від 01.06.2021 № 133 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району Сумської області», http://rmn.sm.gov.ua/index.php/uk/12728-rozporyadzhennya-golovi-romenskoji-rajonnoji-derzhavnoji-administratsiji-za-cherven-2021-roku, відповідно до чинного законодавства.

До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

Засідання конкурсного комітету відбудеться о 14:00 год. 09 липня 2021 року у приміщенні Роменської районної державної адміністрації за адресою: м. Ромни, бульвар Свободи, 1, громадська приймальня, каб.7 (1 поверх).

Для отримання необхідної інформації про об’єкти конкурсу та одержання бланків документів для участі в конкурсі звертатися до відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства Роменської районної державної адміністрації за адресою: 42000, м. Ромни, бульвар Свободи,1, (1 поверх), каб. 4.

Документи приймаються щоденно включно до 23 червня 2021 року у робочі дні з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00 з дати опублікованого оголошення в газеті («ТАНДЕМ» № 23 від 09.06.2021).

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (05448) 5-31-33, е-mail: rmn.arhitektura@sm.gov.ua.

Кінцевий строк прийняття документів до 17:00 23 червня 2021 року.

Для участі в Конкурсі перевізникам – претендентам необхідно подати окремо щодо кожного об’єкта Конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 зі змінами, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1081-2008-%D0%BF#Text

Об’єкти конкурсу, які виносяться на конкурс 09.07.2021 з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району

№ об’єкта конкурсу

№ марш-руту