Професійна підготовка для учасників АТО

Дата: 03.06.2021 13:27

Фото без описуЗгідно планових показників бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно- курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб , які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони , відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» за напрямком «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» передбачено фінансування для пільгового навчання зазначеної категорії осіб.

У Роменському спортивно-технічному клубі Товариства сприяння оборони України (за адресою: вул. Артема, 33 м. Ромни, Роменського району, Сумської області) учасників АТО мають можливість пройти професійну адаптацію (навчання) за професіями :

• водій мототранспортних засобів категорії А, А1 ;
  • водій автотранспортних засобів категорії В ;
  • водій автотранспортних засобів категорії С1, С ;
  • водій автотранспортних засобів категорії D1, D ;
  • водій автотранспортних засобів категорії ВЕ, С1Е, СЕ, D1Е.

Для реалізації зазначених можливостей, необхідно надати до управління соціального захисту населення Роменської райдержадміністрації документи необхідні для направлення на професійне навчання, підготовку, підготовку, перепідготовку учасників антитерористичної операції:

1. Заява від учасників антитерористичної операції про направлення на професійне навчання, підготовку, перепідготовку;
  2. Ксерокопія паспорту та ідентифікаційного коду;
  3. Довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності , суверенітету та територіальної цілісності України за формою згідно з додатком 1 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну  цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413;
  4. Посвідчення інваліда війни, учасників бойових дій у разі наявності;
  5. Довідка про реєстрацію та проживання.