19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 09:23

Фото без описуПершим кого зустрічає немовля, приходячи у цей світ, є лікар, він супроводжує нас усе життя. І немає жодної людини на планеті Земля, яка б колись не відвідала лікарів.

Більше чотирнадцяти тисяч пацієнтів мають декларації з сімейними лікарями КНП «Липоводолинський ЦПМСД», які надають медичну допомогу дорослим та дітям, допомагають нам в умовах пандемії, стоять на варті здоров’я весь час.

Приємно коли робота лікаря оцінена. Так грамотою голови Роменської РДА нагороджено сімейного лікаря АЗПСМ смт Липова Долина ПОСЕНКО Віталіну Віталіївну та сімейного лікаря АЗПСМ с. Синівка БУРЯКА Олександра Івановича.

Бажаємо всім сімейним лікарям яскравого позитивного настрою, високих досягнень, душевної гармонії, процвітання, міцного здоров’я та успіхів у всьому, ніколи не зупинятися на досягнутому. Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до самого кращого!

Ми працюємо для ВАС.