Нова амбулаторія у Синівці веде прийом пацієнтів

Дата: 12.05.2021 17:21

Запрацювала нова амбулаторія у селі Синівка за адресою вул. Миру, 13а.

Сучасне приміщення збудоване на виконання проєкту «Доступна медицина». Затишна будівля, комфортні умови праці та все необхідне для надання первинної допомоги. Тут враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного обладнання. Нова амбулаторія збудована з усіма вимогами щодо зручності та доступності для маломобільних груп населения та осіб з інвалідністю, має безкоштовну Wi-Fi зону для осіб з вадами слуху.

Амбулаторний прийом пацієнтів проводиться з понеділка по суботу сімейним лікарем, фельдшером та сестрами медичними. Медики задоволені новими умовами праці та впевнені, що кількість одужавших буде зростати.

Ми працюємо для Вас. Будьте здорові.