Земельна сесія

Дата: 29.04.2021 15:42

29 квітня в приміщенні Синівської сільської ради відбулося засідання 6 сесії 8 скликання. На порядок денний було винесено більше 220-ти питань, 99% яких були земельні питання. Сесія пройшла швидко та злагоджено завдячуючи плідній роботі земельної комісії територіальної громади, яка на передодні сесії засідала і розглянула всі заяви та надала рекомендації по кожному питанню, які підтримали депутати сільської ради.

Дякуємо земельній комісії та депутатам громади за продуктивну та результативну роботу!