Діалог, який може змінити майбутнє

Дата: 23.04.2021 17:46

Цей тиждень, став дуже тривожний для жителів громади, особливо Капустянам, Подільчанам та Підставчанам. Згідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ сільського голови № 61-ОД по кожному старостинському окрузі робочою групою були проведені зустрічі з громадськістю. Жителі ознайомившись з проєктами рішень, які винеслись на публічні обговорення, почали пропонувати шляхи вирішення. В ході діалогу основну увагу було спрямовано на те, що ніхто не припиняє діяльність закладу. Громадськості дано 20 календарних днів, з дня оголошення громадських обговорень, для того щоб, знайти вихід з положення. До 8 травня будуть прийматися пропозиції учасників громадського обговорення, вони подаються у письмовій  формі, надсилаються на адресу Синівської сільської ради:

42533, Сумська область, Роменський район, село Синівка, вулиця Спортивна, будинок, 2

або за  електронною адресою: sinivka18@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Після чого всі пропозиції будуть враховані для формування проєкту рішеня на розгляд депутатського корпусу на найближчу сесію.