ПРОТОКОЛ № 7 чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Синівської сільської ради

Дата: 15.04.2021 21:02

ПРОТОКОЛ  № 7

чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Синівської сільської ради

с. Синівка

від  15.04.2021 року

ГОЛОВУВАВ: Тихоненко О.І., Синівський  сільський голова , голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Синівської сільської ради

ПРИСУТНІ: члени комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Синівської сільської ради ( далі сільська комісія).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І.  Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, сільськогосподарських угідь у літній період 2021 року.

ВИСТУПИЛИ:

Марченко М.В. – староста Підставського старостинського округу.

Руденко М.Г. – начальник відділу земельних ресурсів Синівської сільської ради.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію  Тихоненка О.І., голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Синівської сільської ради прийняти до відому.
  2. Затвердити комплексний план заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, сільськогосподарських угідь у літній період 2021 року.
  3. Виконавчому комітету сільської ради:
    1. Узяти під особистий контроль безумовне виконання комплексного плану, визначивши виконавців, , джерела його матеріального та фінансового забезпечення.
    2. Забезпечити оперативне реагування у разі порушення нормальних умов  життєдіяльності  населення та сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення , пов’язаних з масовими пожежами в природних екосистемах.

ІІ. Про стан протипожежного захисту сільських населених пунктів та утримання і забезпечення місцевих пожежних команд.

СЛУХАЛИ:

Тихоненка О.І. – голову комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій.  Який озвучив акт складений за результатами перевірки готовності підрозділів місцевої пожежної охорони на території Синівської ТГ.

ВИСТУПИЛИ:

Даниленко С.О. – староста Подільківського старостинського округу.

Кулинич С.В. – староста Капустинського старостинського округу.

ВИРІШИЛИ:

2. По ДПК ТОВ «Липоводолинський Райснаб», МПК с. Підставки, МПК с. Капустинці:
    1. Організувати цілодобове чергування МПК с. Подільки, особовий склад захистити спеціальним одягом та спорядженням.
    2. Доукомплектувати пожежний автомобіль пожежно-технічним обладнанням та встановити його в опалювальному приміщенні.
  3. Забезпечити посилення пожежного контролю напередодні та під час проведення  загальнодержавних та  сільських свят.
  4. Забезпечити наявний запас паливно-мастильних матеріалів.
  5. Забезпечити проходження щорічного технічного огляду пожежних автомобілів.
  6. Привести в належний технічний стан водонапірні башти, пристосовані для забору води.

ІІІ. Про виконання заходів по запобіганню  поширенню  та території Синівської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію про виконання заходів по запобіганню  поширенню  та території Синівської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 прийняти до відома.
  2. Продовжити  заборону  роботи торговельних закладів сільської ради після 19.00  годин до закінчення “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  3. Здійснювати контроль за дотримання карантинних вимог на території Синівської ТГ.

ІV. Про хід виконання п.9 протоколу позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.03.2021 року № 4.

СЛУХАЛИ:

Овчаренко В.В. – заступника голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій.

ВИСТУПИЛИ:

Подоляк С.С. – секретар комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію Овчаренка В.В. – заступника голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій  прийняти до відома.
  2. Рекомендувати – винести питання про фінансового резерву для надання допомоги застрахованим особам за рахунок коштів місцевого бюджету відповідно до п. 1 ст. 2 Закону України «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2   на розгляд чергової сесії сільської ради.

Голова комісії                                 Олег ТИХОНЕНКО

Секретар комісії                              Сергій ПОДОЛЯК