Зробимо чистою громаду РАЗОМ!

Дата: 15.04.2021 19:36

Фото без описуДо уваги жителів громади, за ініціативи голови ТГ Олега ТИХОНЕНКА  на засіданні виконавчого комітету були затверджені місця, графіки та маршрути вивезення твердих побутових відходів. Синівка у вівторок з 8:00, Підставки у вівторок з 13:00. Подільківський старостинський округ перша і третя п’ятниця місяця з 8:00. Капустинський старостинський округ остання п’ятниця місяця з 8:00. Колядинець та Саї ведуться роботи в цьому напрямку, найближчим часом питання буде вирішене, і додатково повідомлено, слідкуйте за новинами.

Велике прохання поставитися з повагою до працівників, які будуть збирати сміття. Залишайте його у себе біля двору у зручному резервуарі для завантаження на причіп, наприклад, поліетиленові мішки для сміття чи відрі. Хто  це робитиме неналежним чином, сміття забиратися не буде. Також не буде забиратися хмиз. Його можна прибрати до уже складованих куп у кожному окрузі для подальшої переробки на щепу.

Враховуючи вищесказане висловлюємо велику подяку Агро формуванням, за надання транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.