Робочі моменти

Дата: 09.04.2021 16:53

Сьогодні 9 квітня з робочим візитом до Капустинського старостинського округу, завітав голова Синівської ТГ Олег ТИХОНЕНКО. Перша зустріч відбулась біля містка в центрі села, де працівники старостату проводили впорядкування території, далі пройшовши вулицями села, Олег Іванович відвідав дитячий садочок, ФАП.

Під час візиту обговорювались питання благоустрою села, ремонту ДНЗ «Журавлик», де на сьогоднішній день уже закінчено проведення ремонту системи опалення, проблеми Капустинського ФАПу. Піднімалось питання впорядкування кладовищ, та завезення піску на кладовища, а також план роботи старостату. Не менш важливим є питання вивезення сміття. Для початку плануємо вивозити в останню п’ятницю місяця, тож всі відходи просимо збирати в мішки, які будуть вивозитись організовано від дворів транспортним засобом.

В цей день також відбулися зустрічі сільського голови з жителями села Капустинці з особистих питань.