Одинадцятий волейбольний турнір пам'яті Григорія Плюща

Дата: 12.03.2021 16:11

Традиційно на початку березня у спортивних залах Синівського професійного аграрного ліцею та Синівської загальноосвітньої школи проводиться волейбольний турнір пам’яті Григорія Григоровича Плюща. Цього року до Синівської громади завітали команди з Берестівки, Капустинців, Липової Долини і Сваток до яких долучилися місцева команда та команди учнів і викладачів ліцею.

Змагання відкрив директор ліцею Євгеній Хоменко. З вітальним словом до учасників звернувся заступник сільського голови Синівської територіальної громади Владислав Овчаренко.

З самого ранку до пізнього вечора у спортивних залах іскрилася бородьба за першість. В підсумку змагань найсильнішими виявилися гості з Берестівки. Минулорічні переможці, спортсмени зі Сваток, цього року задовольнилися другою сходинкою, а третя дісталася Липоводолинським волейболістам.

Також організатори дійства окремо нагородили наймолодшого гравця – Руслана Давидова та найстаршого – Олексія Живодрова. А найрезультативнішим гравцем турніру визнано Миколу Литвиненка.

Дякуємо усім учасникам та чекаємо наступного року!