8 березня – свято весни, любові та краси

Дата: 09.03.2021 18:00

Фото без описуМіжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок Синівської  громади. Так, 5, 6 та 7 березня для прекрасної половини, в будинках культури та сільських клубах громади були проведені святкові концерти. З добрим, прекрасним, сонячним днем усіх жінок вітали своїми музичними номерами учасники художньої самодіяльності, учасники клубних формувань: вокального та драматичного гуртків, учні шкіл та найменші учасники - вихованці дитячого садка .

Святкову атмосферу у залі підтримували вітання і побажання краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень, які щиро звучали від сільського голови Олега Тихоненка та його заступника Владислава Овчаренка, начальника відділу освіти Надії Ралко та старост Синівської громади.

Глядацькі аудиторії щиро дякували учасникам за чудові концерти, подаровані на честь цього свята.