Позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Синівської сільської ради (ТГ)

Дата: 23.01.2021 11:56

Фото без описуУ зв’язку з трагічними подіями, які трапилися в будинку для літніх людей в м. Харкові сільським голово Синівської сільської ради (ТГ) 23 січня 2021 року о 900  годині було проведено позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій по Синівській територіальній громаді на яку були запрошені старости, керівники структурних підрозділів, керівники закладів освітньої, культурної, соціальної, медичної галузі, працівники місцевої пожежної служби, представник правоохоронних органів та представник Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Очільник громади наголосив на повноваженнях посадових осіб, відповідальності кожного керівника структурних підрозділів та закладів щодо контролю за дотриманням вимог законодавства з питання техногенної та пожежної безпеки.

Керівники закладів проінформували голову громади про стан дотримання пожежної безпеки у кожному закладі.