Звернення депутатів Синівської сільської ради (ТГ) до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на газ для населення

Дата: 22.01.2021 13:20

Фото без описуМи, депутати Синівської сільської ради Сумської області, представляючи інтереси територіальної громади, вкрай стурбовані підвищенням ціни на газ та транспортування газу для населення. На нашу думку, державна політика у сфері житлово-комунальних послуг має базуватися на принципі регулювання тарифів з урахуванням досягнутого рівня соціально-економічного розвитку країни.

Звертаємося до Вас з проханням:

• знизити ціни на газ для населення, провести парламентські слухання з метою обговорення різкого підвищення цін на газ для населення, врахувавши пропозиції місцевого самоврядування, громадських організацій;
  • встановити прозорий, економічно обгрунтований механізм встановлення цін на енергоресурси та погодженняїх з місцевими радами.

Сподіваємося на розуміння на терміновому вжитті заходів щодо зниження цін на газ та транспортування «блакитного палива».

Рішення

Звернення