У Синівській громаді традиційно відзначили свято Водохреща

Дата: 19.01.2021 16:33

Фото без описуХрещенням Господнім, одним з найбільших християнських свят, завершується Різдвяний цикл. Щороку цього дня освячується вода, яка очищає душу і тіло, несе заряд позитиву, надію на краще майбуття.

За сприяння сільського голови Олега ТИХОНЕНКА та старост усіх старостинських округів 19 січня було організовано освячення води у Синівській громаді. Настоятель Свято-Миколаївського храму села Синівка отець Миколай освятив воду на річці Грунь та у всіх старостинських округах.

Після водосвятного молебну священик побажав людям здоровя, миру, радості, усіляких гараздів та Божої благодаті.

Жителі Синівської громади вдячні організаторам заходу, отцю Миколаю за створення святкової атмосфери на Водохреща, за  духовне очищення та керівникові    Подільківського  старостинського округу компанії «АГРОТРЕЙД»  Олександру ЛОГВИНЕНКУ за надання транспортних послуг.